Otomatik Kapı

Her türlü dekorasyona uygun tasarımı yapılan otomatik fotoselli kapılar  halk arasında radarlı, otomatik fotoselli kapılar olarak bilinir. Şeffaf renkli, reflekte, solar veya kombine özellikli lamine tamperli camlara sahip olan kayar kapılar elektro statik toz boya veya ekolsal renklendirme ile her zevke hitap etmekte. Sağa sola açılabilen kapılar daha küçük alanlarda duvar, camekan veya cepheler üzerine açtırarak sabit kanat olmadan da çalışabiliyor. Otomatik Fotoselli Kapılar

Avm’lerde, marketlerde, evlerde, otellerde veya hastanelerde tercih edilen fotoselli kayar kapı modelleri her mevsimi sıkıntısız yaşayabilirsiniz. Kış mevsiminde enerji tasarrufu sağlar, sıcaklığı içeride tutar. Fotoselli kapılarda giriş radarlı, şifreli, parmak izi ile buton kontrollü, uzaktan kumanda ile çalışan modeller mevcuttur. Sessiz ve sarsıntı olmadan uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Elektrik kesintilerinde 4, 6 kg. Kuvvetinde uygulanacak güçte açılır.

Otomatik Fotoselli Kapılar

Güvenlik donanımlı fotoselli kayar kapılar kapı kanatları kapanırken bir engelle karşılaşıldığında sıkışmayı önlemek için otomatik olarak tekrar açılır. Fotosel sistemi ışığa karşı hassas dirençlerden oluşmuş bir sistemdir. Kapı geçişlerinde insanı algılar ve kendiliğinden açılır. Radarlı kapılarda radarlarda hassasiyet seçeneği vardır. Fotoselli kapılar el değmeden kullanılabilen hijyene sahiptir. Engelliler için zorlanmadan giriş ve çıkışları sağlanır. Bulunduğu ortama şıklık katan modern mimari tasarımlarına yakışır fotoselli kayar kapı modelleridir.

Bir cevap yazın